Yönettiğimiz Projeler

Yalnız bilişim alanında hizmet vermenin ötesinde topluma faydalı ürünler çıkarmak konusunda da bilinçli davranmayı hedefliyoruz. Bu çerçevede, BA Teknoloji olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik “Bilişim School” projesini titizlikle yürütüyoruz. Bu projemiz ile kendi yeteneklerinin henüz farkına varamamış ya da yeteneğinin farkında olup kendini gerçekleştirmeye imkân bulamayan gençlerimize destek olmayı hedefliyoruz.

Bilişim School öğrencilerinin siber güvenlik ve yazılım konusundaki bilgi ve becerilerini artırmayı hedefleyen çevrimiçi siber güvenlik tatbikat platformu olan “Siber Güvenlik Atölyesi” projesi ve çevrimiçi kodlama laboratuvar ortamı olan “Yazılım Atölyesi” projesi ile öğrenilen kazanımları pekiştirmeyi hedefliyoruz.

Eğitim kurumları için tasarladığımız bir eğitim takip sistemi yazılımı olan “eduhane” projesi ile kurumların eğitim süreçleri verimliliğini artırıyoruz.

Bilişim School; 18 yaş altında olan çocuk ve gençlerimizin bilgi sistemleri ile tanışması ve dijital çağdaki yerini alması için tasarlanan bir gençlik projesidir. Dijitalleşen dünyada geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi en doğru şekilde yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Siber Güvenlik Atölyesi, Bilişim School tarafından sunulan benzersiz öğrenme ortamına ilave olarak tasarlanacak ve Bilişim School öğrencilerinin siber güvenlik konusundaki bilgi ve becerilerini artırmayı hedefleyen çevrimiçi siber güvenlik tatbikat platformudur.

Daha Fazla Bilgi

Yazılım Atölyesi, Bilişim School tarafından sunulan benzersiz öğrenme ortamına ilave olarak tasarlanacak ve Bilişim School öğrencilerinin yazılım konusundaki bilgi ve becerilerini artırmayı hedefleyen çevrimiçi kodlama laboratuvar ortamıdır.

Daha Fazla Bilgi

Eğitim veren küçük-büyük tüm kurumları dinledik ve ihtiyacı ortaya çıkarıp, işinizi kolaylaştıracak, sizi kırtasiye ve bürokratik yükten kurtaracak eduhane eğitim takip sistemini geliştirdik. Sizden gelen geribildirimler ile sürekli sistemimizi yeniliyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Your Shopping cart

Close